KnarvikSenter

– Ta vare på gode minner!

Solbrune føter i grønt gras. Dogg på marka ein tidleg morgon. Ein båttur på fjorden. Sommaren er ei god tid for å skape minner. Desse må vi gripe og ta vare på. Har du fotoapparatet klart?

FotoKnudsen hjelper deg på vegen. ”Vi fører kamera frå Canon og Nikon”, fortel Eli Eidsnes, dagleg leiar hos FotoKnudsen i Knarvik.”Om du er nybyrjar eller ein aktiv fotograf, finn du det du treng hos FotoKnudsen”, fortel Eli, og legg til at dei tilsette i butikken vil gje god rettleiing i val av kamera. Nokre er ute etter store linser og avanserte innstillingar. Andre er opptatt av at kameraet skal vere lite og enkelt å ta med seg overalt.
Kompakt, speilrefleks eller hybrid. Utvalet er stort.

Velkommen til FotoKnudsen i sommar!

Marit_frontpage

STRIL? EG?

Om ikkje identitetskrise, så kanskje identitetsforvirring. Eller i det minste ei lita murring. For kven er eigentleg denne strilen? Og er eg ein slik? Eg fann svaret på bussen. Frå bydn til Knarvik.

Les mer >>
Hanne-SOrvAAg-83

Hanne Sørvaag klar for nattope fredag 3. mai

Vokalist, komponist, tekstforfatter og The Voice-dommar. For å nevne noko. For tida ute med sitt fjerde album, countryplata “All Is Forgiven”. For øvrig produsert i Nashville, saman med nokre av verdas beste låtskrivarar innan countrysjangeren.

Les mer >>
Møt Ragna og Signy på Nattope, 3. mai i Knarvik Senter

Ragna og Signy – gjer seg klar for Knarvik

Ikkje mykje går desse damene hus forbi. ”Nattope på senteret, seier du? Me kjem”! Søstrene Ragna og Signy likar
å vere der det skjer. I alle fall Ragna. Signy kan styre seg.

Les mer >>